Hof van Haag: de verkoop is gestart!
08 januari 2021
In de groene Haagse wijk De Uithof realiseert BAM Wonen het project 'Hof van Haag' bestaande uit 49 luxe, ruime en energiezuinige woningen.
Hier worden 15 herenhuizen, 32 twee-onder-een-kapwoningen in jaren ’30 stijl en 2 vrijstaande woningen in moderne stijl gebouwd. Wonen in Hof van Haag voelt als ‘buiten’ wonen; met alle ruimte voor het hele gezin en op een prachtige groene locatie tussen stad en strand. De verwachting is dat de bouw van de woningen start in het derde kwartaal van 2021.
De verkoop van het project is gestart; inschrijven voor een woning kan tot en met maandag 25 januari a.s. 12.00 uur. Bekijk alle woningtypes en vul bij interesse het belangstellingsformulier in. Je ontvangt vervolgens een e-mail met daarin een link naar het online inschrijfformulier waar je je op één of meerdere woningen kunt inschrijven.
Wanneer je een vraag hebt over de woningen van Hof van Haag of over bijvoorbeeld de inschrijfprocedure, kun je contact opnemen met de verkopende makelaars. Op donderdag 21 januari a.s. zitten zij voor je klaar van 16.00 tot 18.00 uur. Komt dit je niet uit? Dan kun je uiteraard ook op een ander moment contact opnemen met de makelaars; je vindt hun contactgegevens op de website van Hof van Haag.
Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom Hof van Haag?
Bekijk ook het project Hof van Haag
Hof van Haag
's-Gravenhage
160 m2 - 173 m2 woonoppervlakte
49 woningen beschikbaar
Blijf op de hoogte
van alle ontwikkelingen rond Hof van Haag
Bekijk ook het project Hof van Haag »
Meer nieuws
Zuidhaven - Zinderend wonen aan zee..
04 december 2020 |
Wonen aan zee, het kan! Lumen Living Scheveningen: 3 bouwnummers beschikbaar!
22 oktober 2020 |
Wonen aan zee… Dat kan! Er zijn nog een aantal bouwnummers beschikbaar in Lumen Living in Scheveningen!
09 oktober 2020 |
Nieuw aanbod in The Minister!
08 januari 2021 |
Linck in de Binck! De Linck tussen binnen en buiten, natuur en gebouw!
08 januari 2021 |
Binnenkort verwacht: kavels in De Gouw - Westland
07 januari 2021 |
Cottage Park Waddinxveen: welke woningen zijn nog beschikbaar?
07 januari 2021 |
In verkoop: Parel Moerwijk, fase 3 - Den Haag
07 januari 2021 |
Verkoop gestart: Parkrijk Hoflanen, Rijswijk Buiten
07 januari 2021 |